Земля

Вчені дізналися, чому вода вважається джерелом життя

Фахівцям з комп’ютерного центру в Огайо вдалося наблизитися до розгадки таємниці зародження нового життя, яка безпосередньо пов’язана з водою, яка вважається життєво важливим елементом. Отримані результати вчені-дослідники представили в Національній академії наук.

Фахівці представили незаперечні докази складності і громіздкості структури білка. З’ясувалося, що саме вони, беручи певну форму, сприяють протіканню деяких біологічних реакцій, які по своїй суті є незворотними. Невеликі молекули води, що оточують білки підштовхують їх фолдінги. Вони рухають і переміщують білки таким чином, щоб ті могли прийняти певну форму. Молекули води за своєю функцією нагадують дитину, яка швидко і вправно складає літачки, змушуючи папір приймати потрібну їм форму.

Донгпінг Чжон керівник команди, який проводив даний експеримент, назвав його проривом в науці. Оскільки, вчені уми століттями ламали голови намагаючись розібратися, як взаємодіють молекули білка і води.

Чжон зі своєю командою застосовували під час експерименту надкороткі лазерні імпульси, щоб відобразити їх у русі навколо ДНК-полімерази, зразками якої, в свою чергу є і молекули білка.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button