Головна / Земля / Виверження вулкана викликало аномальні холоди на Гаваях

Виверження вулкана викликало аномальні холоди на Гаваях

Виверження вулкана на Гаваях призвело до виникнення природної аномалії, яка поставила вчених у глухий кут, нічого подібного досі не фіксувалося.

За повідомленням вулканологів, взаємодія розпеченої лави з холодною морською водою, призвело до утворення аномального природного феномена — різкого похолодання в результаті якого на вершинах гір Великого острова замерзає падаючий дощ.

Національна Метеорологічна служба Гаваїв опублікувала термінове повідомлення про різке похолодання. На Гаваях настала справжня зима.

Незвичайна погодна подія спантеличила вчених і метеорологів, які повідомили, що нічого подібного ніколи раніше не бачили.

Метеоролог Піт Кагджано каже: «Потік лави насправді викликав зимову погоду на Гаваях. Лава входить в океан, остигає і це створює багато пари. Цей пар піднімається в гору, остигає і падає вниз вже замерзлим, проливаясь крижаним дощем і морозним туманом.»

«На висоті від трьох кілометрів встановилися екстремальні холоди і ми випустили екстрене попередження для всього острова, щоб жителі знали про реальну загрозу своєму життю. Гаваї це безліч гір, всі дороги зараз вкриті льодом, та й самі жителі зовсім не звикли до зимових умов і їм треба підготуватися до такої погоди.»

Honolulu, Hawaii news, sports & weather — KITV Channel 4

 
comments powered by HyperComments