Земля

Виверження вулкана викликало аномальні холоди на Гаваях

Виверження вулкана на Гаваях призвело до виникнення природної аномалії, яка поставила вчених у глухий кут, нічого подібного досі не фіксувалося.

За повідомленням вулканологів, взаємодія розпеченої лави з холодною морською водою, призвело до утворення аномального природного феномена – різкого похолодання в результаті якого на вершинах гір Великого острова замерзає падаючий дощ.

Національна Метеорологічна служба Гаваїв опублікувала термінове повідомлення про різке похолодання. На Гаваях настала справжня зима.

Незвичайна погодна подія спантеличила вчених і метеорологів, які повідомили, що нічого подібного ніколи раніше не бачили.

Метеоролог Піт Кагджано каже: “Потік лави насправді викликав зимову погоду на Гаваях. Лава входить в океан, остигає і це створює багато пари. Цей пар піднімається в гору, остигає і падає вниз вже замерзлим, проливаясь крижаним дощем і морозним туманом.”

“На висоті від трьох кілометрів встановилися екстремальні холоди і ми випустили екстрене попередження для всього острова, щоб жителі знали про реальну загрозу своєму життю. Гаваї це безліч гір, всі дороги зараз вкриті льодом, та й самі жителі зовсім не звикли до зимових умов і їм треба підготуватися до такої погоди.”

Honolulu, Hawaii news, sports & weather – KITV Channel 4


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button