Наука

Вчені дізналися про позитивний вплив кави на кишківник

Американські вчені провели дослідження і встановили, що кава позитивно позначається на кишківнику і його мікрофлорі. Фахівці перевірили подібний вплив цього гарячого напою на щурах і встановили, що він знижує кількість небезпечних бактерій у фекаліях.

Учені вже давно знають про те, що кава позитивно впливає на кишківник, його мікрофлору і рухливість м’язів, але не було відомо, чим викликаний подібний ефект. Фахівці з Техасу провели дослідження на щурах і дізналися конкретні механізми такого позитивного впливу. Гризунів протягом 3 днів годували продуктами з різним вмістом кави. Після чого вчені проводили аналіз фекалій і мікрофлори.

Виявилося, що кава значно знижує кількість бактерій і мікробів в кишківнику. Підсумковий вплив залежав від вмісту даного напою в конкретних харчових продуктах. 1,5% розчин кави був здатний пригнічувати розмноження бактерій у фекальних масах, а 3% змісту вистачало для придушення мікробів.

Вчені відзначають, що в кишківник існують не тільки шкідливі бактерії, але і корисні, тому необхідно вивчити вплив кави і на них. Адже мікрофлору складають і позитивні, і негативні мікроби. Для цього фахівці з Техасу збираються провести нове дослідження. Попри це, вони вже зараз можуть констатувати, що кава в помірних кількостях корисна для здоров’я кишківника і підтримання його мікрофлори.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button