Людина

Вчені: Фільми жахів підвищують статевий потяг і впливають на втрату ваги

Вчені зробили заяву, що перегляди фільмів жахів підвищують статевий потяг і сприятливим чином впливають на втрату ваги. Інформацією поділилося видання The Sun.

Ученые: Фильмы ужасов повышают половое влечение и влияют на потерю веса

Серія проведених досліджень показала, що перегляди фільмів вищезазначеного характеру викликають приплив гормонів стресу, таких як адреналін і кортизол, що поліпшує стан здоров’я по всіх фронтах. Підвищення статевого потягу у даному випадку здається дещо дивним, фахівці бачать у цьому факторі деякий побічний ефект. Зокрема, спостерігаючи за тим, як жертви переслідуються маніяком, людина не піддається настрою любові, але дослідниками було виявлено, що має місце вивільнення тих самих хімічних речовин в організмі – допамін і серотонін, як при сексуальному збудженні. Є також докази того, що спостереження за чимось страшним може стимулювати нервову систему (SNS) організму, включивши таку ж реакцію, як на політ або бій.

Коли людина чогось боїться, спрацьовує гіпоталамус в головному органі центральної системи, переводячи тіло в стан тривоги для того, щоб дізнатися, що може статися далі. За рахунок даного факту збільшується температура тіла і виділяється норадреналін – гормон, який виробляється лише в разі особливої необхідності, будучи своєрідним показником бадьорості. Одне з його завдань полягає в тому, щоб тримати людей в зосередженому стані, не дозволяючи паніці взяти верх.

Перегляд фільму жахів може спалити майже 200 калорій, що є еквівалентом 30-хвилинної пробіжки на біговій доріжці. По мірі того, як пульс збільшується, організм відчуває сплеск адреналіну, що дозволяє знизити апетит, збільшити метаболізм і в кінцевому рахунку призвести до схудненню.

У 2016 році дослідники з Університету Ковентрі також виявили, що перегляд фільмів жахів може підвищити імунну систему організму. Для доказ цього був проведений експеримент, де у добровольців були взяті зразки крові до, під час і після того, як вони дивилися фільм жахів. Як з’ясувалося, рівні білих кров’яних клітин, зазвичай підвищені у відповідь на інфекцію, були збільшені, що показало якусь еволюційну реакцію, спрямовану на виживання людини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button