Людина

Інфекційне захворювання можна запобігти за допомогою солі

Група науковців дійшла висновку, що сіль сприяє позбавленню людини від інфекційої недуги.

Таку інформацію повідомили лікарі зі Сполучених Штатів Америки. За словами авторів експериментів, в ході здійснення лабораторних дослідів фахівці задіяли гризунів. Підсумки проведених випробувань показали, що сіль є ефективним засобом у боротьбі з розвитком вірусних захворювань. Раніше, команда медиків встановила, що даний товар може негативно відбиватися на здоров’ї чоловіків і жінок.

защитные-очки-Эбола-1024x6821

За словами вчених, раціональне використання солі позитивно впливає на функціонування тіла, проте, надлишок цього інгредієнта призводить до появи низки недуг. Як заявили дослідники, в ході реалізації дослідів, гризуни, що вживають солону їжу, краще справлялися з інфекційним захворюванням.

Читайте також: Сіль перепрограмує мозок і призводить до гіпертонії

Науково доведено, що кристалічна речовина, що володіє гострим смаком, сприятливо діє на придушення розвитку вірусного недуги. Повідомляється, що підсумки лабораторних дослідів опубліковані у виданні під назвою Cell Metabolism. Дослідники вважають, що результати, отримані в ході реалізації наукових експериментів, допоможуть лікарям у лікуванні безлічі складних захворювань.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button