Ґаджети

Вчені: Гра Pokemon GO може бути дуже небезпечною

Статистичний аналіз допоміг вченим з’ясувати небезпеку гри Pokemon GO. Виявляється, що фанати творіння Nintendo не гребують ловити покемонів прямо під час дорожнього руху.

Без наслідків цей факт обійтися не міг, і учені вирішили з’ясувати, який же масштаб вони з себе представляють. Виявилося, що кількість дорожніх пригод з вини покемонів зросла втричі. Нормальна кількість ДТП на дорогах становить 113 000 випадків за певний період часу, виною Pokemon GO цей показник зріс до 345 тисяч порушень за той же період.

Дослідження провели на основі даних, які вчені отримали при введенні слів «покемон», «автомобіль» і «за кермом» в пошуковій системі Google одночасно. Саме аналіз кожного з результатів пошуку допоміг скласти настільки показовий графік.

Читайте також: 

Pokemon GO – це гра для мобільних пристроїв, яка влітку 2016 року підкорила всю планету. Фахівці компанії Nintendo змогли створити дуже переконливу доповнену реальність, занурюватися в яку дуже весело. Згодом виявилося, що це заняття може представляти небезпеку для людського життя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button