Наука

Вчені: Клімат вплинув на зародження Ассирійської імперії

Вчені вважають, що кліматичні процеси вплинули на виникнення Ассирійської імперії. Про це вони дізналися після дослідження сталагмітів і сталактитів в одній іранській печері.

Інформація, яка вивчалася експертами, говорить про те, що зміни клімату вважаються основним моментом влади Ассирійської імперії. Рясні опади, високий урожай посприяли розростанню населення міст і кордонів країни. Коли настала епоха посух, це стало однією з причин занепаду імперії.

Вчені дізналися, що зародилася Ассирія разом з державами Межиріччя, поступаючись Вавилону і іншим державам. Внаслідок «катастрофи бронзового віку» всі ці держави прийшли в занепад.

Фахівці, що вивчали геологічні структури на території, яка входила до складу античної країни, знайшли докази впливу змін клімату на швидкий розвиток і швидкий розвал Ассирійської імперії. Клімат також міг бути фактором розхитування ситуації на Близькому Сході. Навіть у наші дні посуха може стати більш страшною, ніж тоді, тому варто готуватися до наслідків заздалегідь.

Кнопка «Наверх»
Закрыть