Інтернет

Вчені: Кліпи на YouTube несуть загрозу здоров’ю підлітків

Музичне відео з сервісу YouTube може завдати шкоди здоров’ю підліткам, вважають вчені. Фахівці
зібрали дані, які вказують на підвищення ризику початку вживання алкоголю і куріння сигарет після побачених в роликах зображень спиртного і тютюну.

Британські вчені з Університету Ноттінгема опублікували у виданні Journal of Epidemiology and Community Health результати своїх спостережень. За їх словами кліпи, які демонструють в YouTube містять величезну кількість зображень, виразів і демонстрації алкоголю і тютюнових виробів. За їх словами головна біда полягає у тому, що підлітки у віці від 13 до 15 років піддаються впливу музичного відео, в результаті ризикуючи в ранньому віці почати вживати спиртне і курити сигарети.

В ході аналізу 32 найбільш популярних кліпів на території Великобританії протягом 12 тижнів фахівці
нарахували більше 1 мільярда демонстрацій алкоголю і понад 200 мільйонів тютюнових виробів. І хоча цільовою категорією таких кліпів є люди у віці 25-34 роки на них припадає всього 2,85 зображень з усього. У той же час кількість підлітків, які переглядають кліпи на YouTube зі шкідливим контентом перевищує кількість зрілих в 4 рази. В результаті на неповнолітніх припадає в середньому 11,48 зображень спиртного і сигарет.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button