Земля

Вчені: Марихуана поширювалася більше п’яти тисяч років тому

Більшість з того, що може здатися породженням сучасності, насправді з’явилося багато тисячоліть тому. Таку гіпотезу підтвердили німецькі науковці, після проведення чергового дослідження, пов’язаного з марихуаною.

Близько п’яти тисяч років тому з України та Росії до європейців прийшли ямники, які принесли з собою металургію і індоєвропейські мови. Виявляється, на цьому перелік не закінчується, так як був ще і канабіс. Так і здійснився його стартовий трансконтинентальний продаж.

Виходячи з цих спостережень, можна заявити, що походить він не з Китаю і Центральної Азії, як вважалося раніше. Від 11500 до 10200 років тому наркотичну речовину використовували в Європі та Східній Азії фактично тоді, як і в раніше зазначених регіонах.

Ще тоді всі усвідомлювали, що рослина може стане в ролі медичного препарату, харчової добавки або ж стати елементом декору. Через свою багатофункціональність, його обмінювали на багато що. Зазначимо, за нього могли попросити коней і пшеницю.

Вдихання диму канабісу під час горіння, найімовірніше, придумали якраз ямники. До речі, робили вони це під час ритуалів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button