Земля

Подивіться, як з величезного пітона дістали мертвого алігатора (відео)

Патологоанатоми витягли мертвого півтораметрового алігатора з тіла величезного бірманського пітона.

Ветеринари-патологоанатоми нещодавно витягли труп алігатора довжиною 1,5 метра з тіла 5,5-метрового бірманського пітона, якого приспали у Флориді. Розтин тварини зняли на відео, яке нещодавно стало вірусним в соцмережах.

Група біологів виявила змію з мертвим алігатором всередині в Національному парку Еверглейдс. Вчені вивчали інвазивні види рослин, коли натрапили на величезну змію, яка також є інвазивною у Флориді. Дослідники швидко евтаназували її відповідно до місцевих правил дикої природи і відправили її в лабораторію для розтину.

Інвазивним видом називають той, чиє поширення загрожує біологічному різноманіттю. Зазвичай вони поширюються через випадкову або навмисної інтродукції організмів за межі місць їх природного проживання. Інвазивними можуть бути як рослини, так і тварини. Найзнаменитіший організм такого типу в Україн – борщівник (лат. Heracleum).

Проковтнутий Алігатор був у такому хорошому стані, що “здавалося, він міг просто встати і вийти з кімнати”, розповідають біологію. “Пітон почав перетравлювати алігатора, але здебільшого він був повністю цілим», — додали ветеринари. Єдине видиме пошкодження патологоанатоми помітили на ділянці луски тварини.

Оскільки бірманські пітони є інвазивними видами і загрожують місцевій дикій природі, люди можуть гуманно ловити або вбивати їх цілий рік у певних частинах Південної Флориди. Для цього не потрібен дозвіл або ліцензія на полювання, повідомляє Комісія з охорони риби та дикої природи Флориди.

Особливо інвазивні види поширені в Еверглейдс (англ. Everglades, буквально “вічні болота”), — заповідник водно-болотних угідь площею понад 6 000 км2 на південному краю американського штату Флорида, що нагадує повільно поточну річку, порослу травою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments