Наука

Вчені: Марс є найскладнішою для відвідування планетою

Вчені пояснили, чому Марс є найскладнішою для відвідування планетою. Люди навряд чи колись зможуть відвідати цей космічний об’єкт, який вважається кладовищем місій.

Людей давно цікавить можливість освоєння Червоної планети. Дослідники постійно сперечаються на цю тему, намагаючись придумати способи вирішення наявних на планеті проблем. Мова йде про відсутність захисної магнітосфери, більш низької гравітації поверхні і тонкої атмосфери вуглекислого газу. Остання не дозволяє здійснити безпечну посадку важких вантажів на поверхню.

За наявними даними, з усіх місій на Марс тільки 53% виявилися успішними. Фахівці розповіли: коли космічний апарат входить в атмосферу Червоної планети, його швидкість досягає 10 000 км/год. Перед приземленням кораблю необхідно терміново скинути цю швидкість. Марсоходи комічного агентства NASA не могли нормально функціонувати за складних умов на планеті.

У планах учених – використання більшої кількості двигунів в кораблях, які можуть істотно збільшити ймовірність успішної посадки на Марс. Так, корабель SpaceX буде застосовувати функцію пропульсивної посадки, що дозволить посадити близько 100 тонн.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button