Здоров'я

Вчені: На гумових рукавичках бактерій в 5 разів більше, ніж на унітазі

Англійські вчені провели незвичайне дослідження і встановили, що гумові рукавички захищають від бактерій значно менше, ніж заведено вважати.

На цих захисних засобах їх виявилося в 5 разів більше, ніж на унітазі. Вчені відзначають, що багато люди вже настільки звикли до гумових рукавичок, що навіть не замислюються про те, наскільки вони дійсно ефективні. Для вивчення цього питання вони вирішили провести експерименти з кількома захисними засобами з різних матеріалів. У їх числі опинилися: флісові, шкіряні, вовняні і гумові. Найгірші результати виявилися саме в останніх.

Вся справа в складі цих рукавичок, відзначають вчені. Цей матеріал повністю не пропускає воду і повітря, що створює у внутрішній частині цих захисних засобів сприятливе середовище для розвитку бактерій. Ситуацію погіршує той факт, що в гумових рукавичках рука потіє сильніше звичайного, що призводить до посилення процесу розмноження мікроорганізмів. Це означає, що такі «захисні» засоби можуть виявитися куди більш небезпечними, ніж, наприклад, унітаз.

Англійські вчені зазначають, середній показник “мікробного значення” на цій сантехніці становить 220 одиниць, а всередині гумових рукавичок може досягати 1000. Також вони провели опитування серед простих людей. Виявилося, що кожен сьомий респондент ніколи повноцінно не миє руки після того, як зняв гумові рукавички, а 66% опитаних ополіскували ці вироби не частіше одного разу на місяць.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button