Технології

Вчені: Менопауза не є природним станом жіночого організму

Менопауза не є природним станом жіночого організму. Таку заяву зробили вчені, що представляють Університет Единбурга в Шотландії. Дослідники штучно збільшили щільність яйцеклітин, що дозволило отримати нові клітини.

Більшість жінок, у віці, що наближається до 50 років, неминуче стикаються з менопаузою, коли яєчники перестають виділяти яйцеклітини. Наука раніше вважала, що запас такого біоматеріалу здатний вичерпатися і від цього дітородний вік має обмеження, однак шотландські вчені провели експеримент, який поставив під сумнів багаторічну теорію.

Читайте також: 

Про те, що яєчники можуть генерувати нові яйцеклітини, дослідники дізналися випадковим чином. Вчені тестували препарат ABVD на пацієнтах, що страждають онкологічним захворюванням, в результаті чого помітили, що дія медикаменту робить більш щільними стінки яйцеклітин, які під дією засобу заново виробляються яєчниками.

До цієї наукової роботи вчені взагалі не дивилися на таку можливість, як на предмет дійсності. Однак знайшлися ті, хто засумнівався в результатах експерименту і наполягає на необхідності продовження дослідів для отримання більш точних даних.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button