Технології

Графен може стати джерелом нескінченної чистої енергії

Американські вчені з Університету Арканзасу вважають, що графен може стати джерелом нескінченної чистої енергії.

Графен может стать источником бесконечной чистой энергии

Вони розробили пристрій для збору вібраційної енергії, який дозволяє безперервно і нескінченно отримувати від графена електрику.

Листи графена, вкриті негативно зарядженими частинками, розмістили між двома металевими електродами. Як тільки графен піднімався «хвилею» вгору, то верхній електрод ставав позитивно зарядженим. Коли графен опускався, то такий же ефект виявлявся на нижній електрод. В результаті формувався змінний струм.

Поки його вистачає тільки для безперервної роботи наручних годин, але з часом потужність пристрою можна буде збільшити, повідомляє elektrovesti.net

Новий пристрій може стати основою для нового типу батареї, яка буде виробляти енергію нескінченно без якої-небудь підзарядки. Фізики також планують провести аналогічні експерименти з іншими матеріалами.

Раніше міжнародна група фізиків розробила спосіб перетворення графена в тривимірний об’єкт за допомогою лазера. Технологія дозволила створити піраміду заввишки 60 нм, яка в 60 разів перевершує по товщині звичайний аркуш графена.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button