Людина

Вчені назвали ризики, які можуть виникнути при кесаревому розтині

Результати клінічних досліджень показали, що проведення операції кесаревого розтину може негативно відбитися на стані здоров’я вагітних жінок і майбутніх дітей.

864898d9db13cfc424ec6be76689f7e2

Згідно інформації, отриманої від авторів наукових проектів, популярність даної процедури збільшується з кожним днем. На думку фахівців зі Сполучених Штатів Америки, перш за все, така тенденція пов’язана з небажанням матері відчувати біль. Крім того, багато працюючих представниць слабкої статі, які зробили кар’єру, прагнуть народити дитя до певної дати, щоб звести до мінімуму тривалість власної відпустки.

Як заявили провідні медичні працівники, кесарів розтин може чинити небезпеку не тільки пані, але і її дитині. Як і будь-яке хірургічне втручання, ця операція пов’язана з безпосереднім ризиком для здоров’я. Автори лабораторних досліджень стверджують, що діти, народжені за допомогою кесаревого розтину, мають підвищену ймовірність розвитку цукрового діабету.

Учені з Нью-Йорка впевнені, з плином часу у малюків виникає схильність до прояву багатьох хронічних захворювань, таких як ожиріння. Експерти зафіксували, що діти, які з’явилися на світ за допомогою вагінальних пологів, здоровіші від інших немовлят.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button