Земля

Вчені: Чи можна нагодувати всіх жителів Землі без руйнування планети

Міжнародна група вчених розробила нову концепцію, яка говорить про те, що можна нагодувати всіх жителів Землі (близько 10 мільярдів чоловік), не руйнуючи планету. Експерти впевнені, що зменшення кількості питної води і деградація екологічної системи неодмінно призведуть до дефіциту продовольства.

Ученые: Можно накормить всех жителей Земли без разрушения планеты

За словами фахівців Берлінського університету ім. Гумбольдта, вони стурбовані методами, які забезпечують харчування жителів Землі в сучасному світі. Половина продуктів проводиться з негативним впливом на екологічну ситуацію. Занадто багато землі залучено під випас худоби і посіви, а для підвищення врожайності постійно використовуються добрива. Для того, щоб планета безнапасно існувала і далі, необхідно переосмислити безліч процесів.

Вчені встановили, яке число жителів Землі можна нагодувати, якщо чітко дотримуватися суворих стандартів екологічної стійкості. Мова йде про збереження цілісності біосфери, внесення змін в земельну систему, контролі рівня СО2 і про використання прісної води.

Для того, щоб можна було нагодувати всіх людей на планеті, необхідно переглянути способи ведення сільського господарства, змінити раціон харчування людства і скоротити харчові відходи. Якщо слідувати імітаційної моделі вчених, то вдасться зберегти баланс між збереженням біосфери Землі і достатнім продовольством. Планета отримає шанс на оздоровлення, якщо люди обмежать споживання натурального м’яса і будуть віддавати перевагу овочам і бобовим культурам.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button