Здоров'я

Вчені назвали найпоширеніші міфи про рак шкіри

Вчені розповіли про основні міфи, пов’язані з раком шкіри. За словами фахівців, навіть люди, які ніколи не обгоряють на сонці, схильні до ризику розвитку відповідного захворювання.

Ученые назвали самые распространенные мифы о раке кожи

Дослідники відзначають, що рак шкіри може розвиватися навіть у людей негроїдної раси, які не обгоряють на сонці. Ще один поширений міф стосується безпеки солярію. За словами вчених, він збільшує ризик розвитку відповідного захворювання приблизно на 50 відсотків.

Солярій може бути особливо небезпечний для людей у віці до 35 років. Епітеліальна тканина людини змінює структуру практично все життя. У молодості вона більш сприйнятлива до зовнішніх подразників.

“Штучний ультрафіолет негативно впливає на клітини тканини, що призводить до підвищення ризику розвитку меланоми”, – розповіли фахівці.

Існує думка, що рак шкіри вражає тільки епітеліальну тканину, через що не зачіпає інші органи. Вчені відзначають, що це не зовсім так. Якщо мова йде про меланому, то вона може розвиватися і на інших типах тканин. Нерідко ультрафіолетові промені вражають очі, негативно відбиваючись на зорі.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button