Людина

Вчені назвали найбільш фінансово вигідну дієту

Вчені розповіли про фінансово вигідну дієту. За словами фахівців, раціон з корисних продуктів харчування дасть можливість не тільки позбавитися від зайвої ваги, але і заощадити кошти, які багато витрачають на фаст-фуд і інші шкідливі продукти.

Ученые назвали самую финансово выгодную диету

Дослідники з Австралії проаналізували ціни на продукти харчування в усьому світі і визначили, що фрукти, овочі і сире м’ясо обходяться значно дешевше, ніж напівфабрикати. Крім того, найдорожчими виявилися страви з ресторанів швидкого харчування. Вчені відзначили, що найбільш вигідним з точки зору фінансів є вживання великої кількості овочів. Завдяки низькій калорійності для втамування голоду їх доведеться з’їсти досить багато, але навіть в цьому випадку вони обійдуться дешевше, ніж страви з ресторану.

«Фаст-фуд коштує дешевше звичайної приготовленої їжі, через що користується популярністю. Найкраще робити їжу самостійно, так як в іншому випадку кожен ризикує витрачати на неї велику частину заощаджень», — розповіли представники Університету Дікіна.

Вчені відзначають, що дієта, яка складається зі свіжої риби, бобів, овочів, оливкової олії і цільнозернових круп вважається однією з найдешевших. Раціон періодично можна розбавляти фруктами. У США тощо харчування обходиться приблизно в 50 доларів в тиждень на людину.

Кнопка «Наверх»