Людина

70% китайців не задоволені своїм сексуальним життям

В Китаї було проведено масштабне опитування, в результаті якого вдалося з’ясувати, що більш ніж дві треті китайців не влаштовує їх сексуальне життя. Результати опитування опублікував The Shanghaiist.

85a615af261247a134a4b60b6790d2d7

90% опитаних вважають, що статева близькість дуже важлива для міцного шлюбу і підтримки самооцінки, а 40% заявили, що їх сексуальна активність постраждала внаслідок депресії і стресу.

Для того, щоб вилікувати проблеми з ерекцією або позбавитися від передчасного сім’явиверження, 90% чоловіків вважають за краще звертатися до традиційних китайських методів лікування, і лише 7% опитаних заявили, що вони більше довіряють західній медицині.

Всього було опитано більше 72 тисяч осіб, вік яких складав від 26 до 55 років. Більшу частину, а саме 60%, становили чоловіки.

У 2014 році було проведено подібне опитування, в результаті якого вдалося дізнатися, що велика частина китайців займається сексом не менше одного разу на тиждень. 37% сказали, що займаються сексом не частіше 3 разів на тиждень і тільки 8% серед усіх опитаних мають статеву близькість п’ять разів на тиждень.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button