Всесвіт

Вчені передбачили кінець світу в разі зіткнення Венери і Землі

На думку вчених, не вдасться уникнути кінця світу, якщо зіткнуться Земля і Венера. Вся справа в тому, що габарити цих планет дуже близькі за значенням.

В процесі проведення дослідження було встановлено, що частота процесія перигелію Меркурія і Юпітера близька. Рано чи пізно це призведе до зростання ексцентриситету останнього від Сонця. Газовий гігант може передати йому частину свого кутового моменту. На сьогоднішній день дані показники є незначним, але вони поступово накопичуються. За словами астрономів, в майбутньому може відбутися справжній хаос.

Вчені переконані, що в парі Юпітер і Меркурій здатні змінити траєкторії внутрішніх планет. Це, в свою чергу, призведе до зіткнення Землі і Венери. Якийсь час ексцентриситет Меркурія стане поступово зростати, але зафіксується в одному положенні, коли досягне орбіти Венери. Ймовірно, небесне тіло буде служити супутником другої планети від Сонця.

Сама ж Венера прямуватиме до Землі, в результаті чого відбудеться їх зіткнення. Це призведе до повного руйнування планет.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button