Здоров'я

Вчені: Проблеми з психікою можуть викликати рак

Вчені в ході спостережень зробили висновок, що проблеми з психікою можуть викликати рак і інші хронічні захворювання. Для чоловіків така ймовірність на 84% більше характерна, ніж для жінок.

Учёные: Проблемы с психикой могут вызвать рак

Австралійські наукові фахівці виявили зв’язок психічних захворювань з серцево-судинною системою, онкологією, органами дихання, схильністю до діабету, артриту і емфіземі. Результати дослідження опублікував ресурс Medicalexpress. В Австралії, за останніми даними, майже 2 з половиною мільйони жителів зверталися до лікаря з розладом психіки, супроводжуваним іншими недугами. Найчастіше справа стосується хвороб серця, кровообігу, інсультом і так далі. Частіше на серцево-судинну систему скаржаться чоловіки (52%), а пацієнтки становлять 41%. Хворі на артрит чоловіки — це 66%, порівняно з 46% жінок.

Рак у представниць слабкої статі з розладами психіки спостерігається лише в 20% випадків, але для сильної статі ситуація гірша, досягаючи 84%. Лікарі відзначають, що лікувати підірвану психіку доцільно тому, що вона послаблює організм в цілому, піддаючи його впливу різних патологій.

Кнопка «Наверх»
Закрыть