Ґаджети

Вчені розповіли про шкоду смартфонів і комп’ютерів для мозку

Вони можуть спровокувати маразм і депресію

Видання Nikkei Style опублікувало новий матеріал, в рамках якого вчені розповіли про шкоду смартфонів і комп’ютерів для мозку. Так, за їх словами, зайве проведення часу за гаджетами може спровокувати не тільки депресію, але і маразм.

Глава клініки пам’яті “Окумура” Аюмі Окумура поділився, що за останні декілька років збільшилося число пацієнтів з порушеннями пам’яті, зазначивши, що найчастіше даний діагноз ставився людям від 30 до 60 років. Обумовлено це, за словами фахівця, в першу чергу активним використанням смартфонів і комп’ютерами, що сприяє перевантаженню мозку надмірними потоками інформації.

Крім того, про негативний вплив смартфонів і комп’ютерів розповів і вчений-нейрохірург Васеда Есикуні Едагава. Так, він нагадав, що за регуляцію інформації в мозку відповідальна префронтальна кора в лобовій частці, яка також впливає на мислення, прийняття рішень, а також регулювання пам’яті та емоцій. У зв’язку з чим, до речі, при перевантаженні мозку діяльність перерахованих вище функцій може бути утруднена, що призводить до зростання простих помилок, усунення мотивації, інтересу, а також до стану розчарування й гнів.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button