Ґаджети

Користувачів продукції Apple назвали сектою, а співробітників Apple Store – жерцями в храмах

Багато хто задається питанням, «Чому спільнота шанувальників бренду Apple називають «сектою»? Така думка дійсно часто зустрічається. Але за класифікацією сект Apple — не зовсім секта, це скоріше комерційний культ, якщо взагалі ставити питання в такому аспекті, вважає історик Еріка Роблс-Андерсон.

hram-2

Apple дійсно має деякі риси, які характерні для культів з її прихильниками і «священнослужителями», – міркує експерт. Навіть дизайн магазинів Apple Store створений так, щоб змусити людину відчувати себе мізерною і незначною на тлі величі корпорації. Величезні двері в магазини виглядають так, щоб підвищити значимість закладу. На відміну від Apple, її конкурент, компанія Samsung, не здатна створити щось подібне. Корейський гігант не відчуває того, що вимагають люди.

Співробітників магазинів Apple Роблс-Андерсон порівнює зі «жерцями», які ведуть себе відповідним чином. Та й самі власники ґаджетів американської корпорації демонструють специфічну поведінку: їх, наприклад, не зупиняє те, що говорити з годинником трішки нерозумно.

hram-1

Втім, якщо Apple дійсно є сектою, то вона, ймовірно, належить до тих «релігійних» течій, які несуть лише добро, зазначає Onliner. Крім того, останнім часом компанія докладає зусилля, щоб позбавитися від «святості» або «почуття елітності», які були притаманні їй в минулому.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button