Людина

Вчені розповіли, скільки людей можуть померти, якщо всі країни відмовляться від ізоляції

Дане дослідження відкриває очі на важливість самоізоляції

Видання SCMP опублікувало матеріал, в рамках якого вчені з Імперського коледжу в Лондоні розповіли, скільки людей можуть померти, якщо всі країни відмовляться від ізоляції.

Для цього експерти провели дослідження, під час якого було складено два базових шляхи розповсюдження коронавіруса нового типу. Так, якщо перший сценарій передбачає відмову від ізоляції, тоді як згідно з другим люди дотримуються самоізоляції. Для складання прогнозу наслідків вченими була складена база даних з 177 країн, в яких знаходилася інформація про схеми контактів між людьми різних віків, а також співвідношення даних показників з важкістю коронавіруса в країні.

За даними вчених, у поточному році від коронавіруса, у разі відмови всіх країн від ізоляції, можуть померти близько 40 млн людей. Проте якщо люди мінімізують соціальні контакти на 40%, в той час як літні на 60% – даний показник може бути знижений як мінімум удвічі. Водночас своєчасне скорочення контактів на 75-80% дозволить, за даними вчених, врятувати понад 39 млн життів. Проте вчені відзначили, що позитивний прогноз розраховано лише на випадок ізолювання людей на ранній стадії розвитку епідемії.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button