Людина

Відправка смс-повідомлень може вбити

Згідно з результатами нового дослідження, обмін текстовими повідомленнями за допомогою мобільних пристроїв протягом тривалого періоду часу може призвести до зниження тривалості життя.

Хіропрактики вважають, що згорблена поза, яку приймають користувачі смартфонів і планшетів, може викликати проблеми з диханням, що призводить до серцево-судинних проблем в подальшому житті і, як наслідок, з віком збільшує ризик смерті. Дослідження, проведене Асоціацією хіропрактиків Великобританії, свідчить про те, що погана постава може становити великий ризик для здоров’я людини і сприяти розвитку ожиріння.

vidpravlenia_sms_450

Нове дослідження також виявило зв’язок між позами, які люди приймають під час написання текстових повідомлень, виходячи в інтернет і відправляючи електронну пошту, і гіперкіфозісом, пов’язаним з хворобами легень і серцево-судинної системи. Літні люди з невеликою кількістю гіперкіфозіса мають набагато вищий ризик смертності.

Читайте також: Через SMS у людей ростуть горби

Дослідження показують, що коли людина опускає голову і округлює свої плечі, дивлячись на телефон або планшет, йому важко зробити повний вдих через обмеження в м’язах. Крім того, належним чином не можуть рухатися ребра, через що серце і легені перестають нормально функціонувати.

Найчастіше люди не знають, що шкодять собі, і наслідки позначаться з часом, оскільки короткострокові ефекти не так помітні, говориться в дослідженні. Дослідники заявляють, що лише в більш пізньому віці наслідки можуть серйозно вплинути на якість життя.

Вчені стурбовані тим, що тривалість життя молоді, яка найбільш активно користується смартфонами і планшетами, може істотно скоротитися. Дослідники заявляють, що наслідки перебування в згорбленому стані куди більш руйнівні, ніж медичне співтовариство передбачало раніше.

“Люди зараз виразно піддаються підвищеному ризику виникненню проблем у верхній частині шиї, що викликає незворотні зміни в хребті”, – зазначають хіропрактики.

Читайте також: 7 способів, якими мобільний телефон шкодить нам

В асоціації рекомендують людям контролювати свою позу під час користування смартфонами і планшетами, а також відвідувати мануального терапевта, щоб вчасно виправити будь-які потенційні загрози для здоров’я.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button