Людина

Вчені спростували шкоду сидячого способу життя

Провідні дослідники з Великобританії реалізували цікавий проект, підсумок якого дозволив лікарям встановити, що сидячий спосіб життя не чинить негативного впливу на самопочуття хлопців і дівчат.

506c4a827e71d8a6dfe7bf89baf67342

Згідно інформації, отриманої в ході проведення експериментів, стало відомо, що сидіння не має негативного впливу на організм чоловіків і жінок. Слід зауважити, що реалізація спостереження тривала протягом 16 років. За цей час науковці з Ексетерського університету встановили унікальну закономірність.

В ході здійснення лабораторних і клінічних досліджень медики в добровільному порядку запросили 5 тисяч респондентів не лише жіночої, а й чоловічої статі. Команда фахівців знала, скільки часу учасники дослідів проводять сидячи на роботі і вдома. Проаналізувавши отримані дані, ініціатори спостережень повідомили, що думка про сильну шкоду малорухливого способу життя – не відповідає дійсності.

Однак, це зовсім не означає, що хлопці і дівчата не повинні активно рухатися і проводити дні. Між фізичними навантаженнями та відпочинком повинен бути певний баланс.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button