Людина

Вчені: Страх смерті не дозволяє людям відкладати гроші на старість

Американські вчені прийшли до висновку, що багато людей дуже часто відчувають страх смерті, тому не вирішуються відкладати гроші на старість. Учасники наукового експерименту не приховали, що не готові вірити в щасливу старість, оскільки вважають, що можуть до неї не дожити.

04-04-16-foto-600x403-1

Вчені з Бостонського університету (Boston University) напередодні завершили проведення важливого дослідження, яке показало, що багато людей не хочуть вірити в старість і відкладати гроші на неї. Дослідники провели експеримент, в якому взяли участь дві групи людей. Всіх респондентів попросили уявити себе у віці 65 років, коли вже можна буде відправитися на пенсію, та відповісти на питання: чи вони готові вкладати на сьогоднішній день свої грошові кошти у свій пенсійний рахунок; чи вони готові вкладати гроші в гарантоване джерело доходу після виходу на пенсію.

Відповіді респондентів дуже здивували вчених, оскільки багато хто з учасників другої групи вже подумують про смерть, а в першій такі страшні думки виникли лише у одного відсотка опитаних. Американські фахівці визначили, що велика частина людей звикла жити одним днем і не дивитися в майбутнє, тому багато не мають наміру збирати гроші на старість.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button