Головна / Екологія / У Каліфорнії мають намір побудувати плаваючу вітряну електростанцію потужністю 800 МВт

У Каліфорнії мають намір побудувати плаваючу вітряну електростанцію потужністю 800 МВт

Державне Агентство з управління океанічної енергії США оголосило тендер на будівництво першої офшорної вітряної електростанції в Каліфорнії.

В Агентстві сказали, що планується будівництво вітропарку електричною потужністю 800 МВт, і тепер вони почали збирати заявки компаній, які готові взяти участь у проекті.

Після збору заявок відбудуться конкурсні торги для визначення підрядника будівництва великого морського вітропарку, який буде розташовуватися на відстані 33 морських миль на північний захід від прибережного міста Морро-Бей.

Досі у США приватні компанії не виявляли інтересу до будівництва морських вітряних електростанцій, на відміну від європейських. В той час, як морські вітряні електростанції широко поширені в Європі, в США вони коштують приблизно в два рази дорожче, ніж типові проекти вітряних електростанцій на землі.

«Даний проект будівництва морської електростанції перший у своєму роді в Каліфорнії, і він знаменує собою ще один важливий етап,» — сказав Девід Хотшілд, комісар Комісії по енергетиці Каліфорнії, в своїй заяві.

Всього в даний час в США знаходиться в експлуатації 11 офшорних вітряних електростанцій. Не так давно почалося будівництво іншої великої морської вітряної електростанції біля узбережжя штату Род-Айленд, і, як очікується, воно буде завершено вже до кінця цього року.

Передбачається, що на новій морській вітряній електростанції біля берегів Каліфорнії буде встановлено 100 плавучих вітряних турбін по 8 МВт електричної потужності кожна.

Фінансування проекту планується здійснювати з федерального бюджету з подальшою здачею в оренду компанії, яка виграє конкурс і здійснить будівництво з введенням в експлуатацію.

Натхнення: greenevolution.ru