Наука

Вчені створили молоко з грибів та коноплі, яке ідеально смакує з кавою

Маркетингові дослідження показують, що прагнення споживачів до експериментів з кавою посилюються.

Не просто кава, а кава зі смаком експериментів. Це про каву з рослинним молоком, створеним з  грибів та конопель.

Як стверджують експерти, це  ідеальне рослинне молоко для кави. Обидва варіанти рослинного молока пройшли успішні тести серед баристів, та можуть використовуватися до кави замість вершків чи звичайного тваринного молока.

Грибно-вівсяна суміш загалом є готовим до вживання рослинним молоком. Воно виготовляється з додаванням органічного екстракту грибів, що додає напою насиченого  смаку.

Натомість конопляна суміш має м’який горіховий смак. Напій є джерелом кальцію, містить омега-3 жирні кислоти та не має доданого цукру.

“За нашими дослідженнями, 1 із 4 споживачів воліють обійтися без кави, якщо їх улюблене молоко недоступне”, – сказала Сюзанна Джинестро, директор з маркетингу компанії Califia Farms. За її словами, нові грибно-вівсяні та конопляні суміші є ідеальними у цьому плані. Вони мають кремоподібність та консистенцію, які покращують смак кави, приготованої вдома.

Тепер вегани та інші прибічники рослинних альтернатив отримають ще більшу різноманітність для ранкового кавового ритуалу. Маркетингові дослідження показують, що прагнення споживачів до експериментів з кавою посилюються. Нові суміші, які були розроблені з професійними баристами, чудово піддаються паровій обробці та створюють піну, не жертвуючи смаком чи якістю.

Окрім кави та вживання у якості самостійного напою обидва продукти можуть використовуватися у випічці.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments