Ґаджети

Вчені: Сучасні гаджети можуть зробити дітей розумнішими

Дослідники з США з’ясували, чи можуть додатки для смартфонів, розроблені спеціально для раннього навчання дітей, робити маленьких користувачів розумніші. Як виявилося, результат від них дійсно є.

За словами авторів цього дослідження, епоха сучасних смартфонів і планшетів прийшла в життя сучасної людини надовго, тому батькам слід приділяти увагу не на те, скільки часу їхні діти проводять з гаджетами, а на те, наскільки якісною є ця взаємодія.

Незважаючи на те, що в Американській академії педіатрії виступають категорично проти використання гаджетів дітьми, фахівці взялися перевірити користь такого підходу і проаналізували кілька десятків проведених раніше досліджень, в яких взяли участь понад 4,6 тисяч дітей у віці до шести років. Як з’ясувалося, програми, які навчають дітей математики і навичкам мови, дійсно ефективні, однак погано допомагають в соціалізації дітей з аутизмом.

За словами доктора Майкла Річа з Медшколи Гарвардського університету, перевага сучасних гаджетів перед традиційними книгами або дошками полягає в тому, що вони можуть заволодіти увагою юних користувачів з перших же хвилин. Вчені впевнені, що екран – потужний, але при цьому нейтральний інструмент, яким можна скористатися по-різному. При цьому батькам рекомендують не покладатися на гаджети у випадках, коли їм просто потрібно чимось зайняти своїх дітей.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button