Гумор

Вчені: Тропічні джунглі досі можуть населяти динозаври

Міжнародна група вчених припустила, що динозаври досі можуть жити в тропічних лісах. Жителі полінезійських регіонів Землі з Папуа-Нової Гвінеї та Індонезії часто розповідають про свої зустрічі з велетенськими хижаками.

Ученые: Тропические джунгли до сих пор могут населять динозавры

В густих незайманих лісах острова Нуса Камбанган в Індонезії серед місцевих жителів ходить легенда про Кавуке, який миє бути велоцираптором. Цей ящір схожий на крокодила, що пересувається на задніх лапах. Кавука, згідно з переказами, розриває могили людей та живиться їхніми тілами. На думку вчених, кавука може бути звичайним вараном або комодським драконом великого розміру. Проте жоден з них не ходить на двох лапах. За словами аборигенів, цей монстр загрожує людям.

Жителі іншого острова Серам розповідають про птерозавра Оранг Баті, у якого голова мавпи. У денний час доби чудовисько живе у вулкані, а вночі спускається вниз і викрадає дітей.

У Папуа-Новій Гвінеї в провінції Західна Нова Британія люди вірять в існування теризинозавра Каїаімуну, довжина тіла якого досягає близько 15 метрів. Він ходить на двох лапах, а також має ще дві з великими кігтями. За словами очевидців, Каїаімуну живиться листям дерев. Місцеві мешканці поважають монстра і спорудили його скульптуру.

Кнопка «Наверх»
Закрыть