Гумор

Про росіян

foto_cikavosti_28.07.2014-06-01Автор: Харальд Мартенштайн (Harald Martenstein)

Дорогі росіяни, ви – абсолютно особливі. В той час, як чутливі і педантичні у всьому німці в поданні інших народів є втіленням гіпертрофованого «Я», ви уособлюєте гіпертрофоване «Воно».

Якось я був у Дубаї. Там на кожному пляжі висять заборонні таблички російською мовою, але це абсолютно марно. Росіянки постійно знімають верхню частину купальників – перебуваючи, нагадаю, у мусульманській країні. Голих росіянок заарештовують, змушують одягнутися і садять в літаки, що відвозять їх назад, на батьківщину. Але прилітають все нові і нові літаки з новими і новими російськими жінками, які знову і знову оголюються.

У берлінській сауні Liquidrom мені доводилося спостерігати, як росіяни хвилин за 15 до початку сеансу займають рушниками майже всі місця, а якщо який-небудь німець насмілюється вказати їм на це неподобство, вони ігнорують це зауваження настільки переконливо, що німцю не залишається нічого іншого, як забратися геть. Росіяни нечемні і при цьому сильно.

Читайте також: У них щось з головою, у тих росіян — думки скандинавки

Одна відома журналістка якось сказала мені, що більше не ходить в свій улюблений італійський ресторан в Шарлоттенбурзі (район в Берліні). Причина: там збирається дуже багато росіян. Взагалі-то ця жінка абсолютно толерантна до іноземців і їх культури, але у випадку з росіянами їй просто урвався терпець. Мені довелося побувати в цьому ресторані. Те, що я там побачив, ймовірно, сталося колись у будинку Распутіна.

Один відеозапис з готелю «Byron» в італійській Тоскані став справжнім хітом в інтернеті. Власники готелю просять своїх російських гостей поводитися з персоналом по-людськи і, зокрема, не випивати горілку з пляшок одним залпом, тому що в Італії так не прийнято. Якщо ввести в пошуковій системі Google запитання «Чому росіяни такі…», то на вибір, в першу чергу, пропонується додаток «…жорстокі?».

Чому це так? Росіяни не вписуються в стереотип, який із задоволенням рекламують інші групи. Росіяни, безумовно, не хочуть бути «жертвами». Якщо ви скажете якомусь росіянину, що він піддається дискримінації, і що ви солідарні з ним з-за цього, то, можливо, він прострелить вам коліно і потягне вас до ополонки на Неві зі словами «Жертва – це ти, братику».

А після цього він полетить голим у Дубай, щоб накупити там золота. Німець – це гіпертрофоване «Я», а російська – гіпертрофоване «Воно». Ах, я люблю цю силу, цю душу, ці алкогольні напої! Назвіть мене Іваном Ребровим (німецький оперний і народний співак Ганс-Рольф Рипперт (Hans-Rolf Rippert), який виступав під цим псевдонімом і виконував російські пісні та романси ) з числа німецьких журналістів. А можливо, я кажу це просто тому, що не хочу, щоб мені прострелили коліно.

Харальд Мартенштайн є редактором газети Der Tagesspiegel.

Джерело: ?ber die Russen


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button