Земля

Вчені визначили кількість видів динозаврів, що існували на Землі

Біологи з Університету Осло в Норвегії назвали найбільш точну кількість динозаврів, які існували на Землі. Їх налічувалося 1936 видів.

cc00c482e688879285bb09359b8b8172
Згідно з результатами дослідження, біологи нарахували 1936 видів динозаврів, які існували на нашій планеті в період мезозою. Раніше вчені припускали, що динозаврів на Землі було не більше 2468-ти і не менше 1543-х видів.

В основі досліджень були закладені дані по палеобіології і систематики динозаврів. Вчені взяли до уваги всі рештки динозаврів, які були виявлені археологами і припадають на кожну геологічну стадію мезозою. Всі результати внесені у відповідну таблицю, а подробиці дослідження описані на сайті bioRXiv.org і на сторінках наукового журналу PhilosophicalTransactions of the Royal Society B: Biological Sciences.

Динозаври існували на Землі з тріасового періоду (приблизно 225 мільйонів років тому) до крейдяного періоду (близько 65 мільйонів років тому). Палеонтологи досі не можуть назвати точну кількість видів динозаврів. Основною проблемою є не впевненість у знайдених рештках динозаврів. Вчені вважають, що половина виявлених видів динозаврів можуть бути одні і ті ж представники видів просто різного віку та статі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button