Людина

Вчені: Жирна їжа впливає на мозок і призводить до його виснаження

Вчені з Німеччини провели дослідження щодо впливу жирної їжі на людину. Крім хвороби ожиріння, шкідлива їжа впливає на головний мозок і призводить до його виснаження.

Науковці з Інституту Макса Планка, що розташований у Німеччині, провели дослідження щодо впливу жирної їжі на організм людини, свої праці вчені опублікували в журналі Die Welt. Крім того, що шкідлива жирна їжа призводить до ожиріння, діабету і багатьох інших неприємних хвороб, така категорія їжі активно і негативно впливає на головний мозок і призводить до його виснаження.

Біологи провели експеримент на лабораторних мишах, три дні піддослідних годували жирною їжею, а після перевірили на рівень глюкози в головному мозку, з’ясувалося, що була виявлена гостра недостатність потрібної речовини. Мишей годували цукром, однак недолік не заповнювався за рахунок їжі, що поступає, заповнення проводилося з інших частин організму, баланс повністю відновити не вдалося. Після впродовж чотирьох тижнів піддослідних годували їжею з низьким вмістом жиру, однак і після цього періоду часу показники не змінилися.

Вчені відзначили, що при подібному розвитку подій легко розвивається діабет 2 ступеню. При виснаженні головного мозку і нестачі глюкози миші почали навчатися набагато повільніше, а пам’ять погіршувалася. Таким чином, вчені довели, що жирна їжа негативно впливає на головний мозок і розвиток.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button