Наука

Вчені з’ясували, що постільних клопів приваблює брудна білизна

Під час подорожі необхідно ретельно стежити за чистотою одягу, інакше після повернення додому в брудній білизні можна виявити клопів. До такого висновку прийшли британські фахівці, які досліджували шляхи розповсюдження постільних клопів.

Фахівці помістили в кімнату прозорий контейнер, в якому знаходилося десять клопів: п’ять самок і п’ять самців. Через 48 годин в кімнату занесли чотири сумки, у двох з них знаходилася брудна білизна, а в решті нещодавно випрана.

Через чотири дні вчені виявили у сумках з несвіжою білизною чотирьох клопів, а в сумках з чистим одягом виявилася всього одна особина.

Фахівці спробували модифікувати експеримент, підвищивши в кімнаті концентрацію вуглекислого газу. На розподіл клопів серед сумок CO2 ніяк не вплинув. Однак комахи покинули ті місця, які встигли обжити, у спробах знайти джерело вуглекислого газу.

Улюбленим місцем для клопів є матраци, особливо в неприбраних номерах дешевих закордонних готелів. Тому, перебуваючи в іншій країні, необхідно вчасно прати брудну білизну, щоб не привезти додому непроханих гостей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button