Всесвіт

Вчений Міноборони США назвав Місяць «структурою інопланетян»

Джон Бранденбург, відомий у США вчений, що працює на Міноборону країни, заявляє, що на Місяці багато років тому утворилася якась інопланетна цивілізація. Вступивши в таємні переговори з урядами «космічних» держав Землі, інопланетяни «знаходяться в безпосередній співпраці з багатьма урядами світу».

За заявою Джона Брандендбурга, є деякі підтвердження того, що на Місяці, супутнику Землі, є база неземного походження. Будучи винахідником плазмового ракетного двигуна, де замість ТРП (тверде ракетне паливо) використовується вода, вчений категоричний у своїх висновках наполягає на продовженні дослідження поверхні Місяця.

Саме виявлення в 1992 році на Місяці ректо-лінійного об’єкта довжиною в милю, побудованого, як запевняє Бранденбург, інопланетянами, викликало «заморожування» місячної програми США, хоча і раніше, в ході пілотованих місій «Аполло» на супутник Землі, астронавти доповідали про сліди, які присутні в районі місячних полюсів, де є запаси льоду. З червня 2016 року програма «Аполло» знову привернула увагу сенаторів Конгресу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button