Земля

Величезний шматок льоду впав з неба в Шотландії

Місцеві жителі села Басбі, розташованої в Східному Ренфрюширі, стали свідками дивного явища, яке сталося 26 вересня, коли вдень з неба звалився величезний шматок льоду, що впав в сад розташований поруч з житловим будинком, зробивши гучний вибух і залишивши після падіння велику яму в землі.

Господарі будинку розповіли, що вони снідали, коли раптом почули гучний свист, ніби летить снаряд, потім пролунав вибух, від якого задрижали навіть стіни будинку.


Вибігши у двір вони побачили велику яму діаметром близько півтора метрів, а навколо були розкидані шматки льоду.

«Якщо б це була субота або неділя, діти могли б там грати у футбол, або моя старша дочка грала б з нашою собакою Харпером, я навіть думати не хочу, що могло статися в такому випадку», – каже господиня дому Ліндсі.

Що стало причиною дивної події точно не відомо. Метеорологи припускають, що шматок льоду міг звалитися з авіалайнера, який пролітав над селом і порадили господарям будинку звернутися у відповідні інстанції, що б дізнатися, чи пролягають над їх домом маршрути руху літаків.

Такі випадки в історії бувають, але вкрай рідко. Як повідомили фахівці в повітряному просторі Великобританії, відбувається близько 2,5 мільйона польотів літаків на рік, а випадків падіння шматків льоду зафіксовано всього 25.

Варто зазначити, що випадку падіння великих шматків льоду з неба, фіксувалися і до винаходу літаків. Пояснення цього феномену на даний момент не існує.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button