Всесвіт

Величезний радіотелескоп з Китаю почав шукати позаземне життя

У Китаї повноцінно запрацював 500-метровий телескоп FAST (Five hundred meter Aperture Spherical Telescope), який знаходиться в провінції Гуанчжоу. З його допомогою можна буде вивчати нейтронні зірки, а також потенційні сигнали від позаземних цивілізацій.

Китайський гігантський радіотелескоп завершив етап випробувань і тепер дослідники готові ввести його в експлуатацію. Він розташований в провінції Гуанчжоу на півдні Китаю, п’ятисотметровий сферичний телескоп з апертурою (FAST) почали будувати ще у вересні 2016 року.

Вчені будуть використовувати FAST для вирішення різних завдань, у тому числі для пошуку позаземного інтелекту. Раніше телескоп використовували тільки в тестовому режимі і для пошуку екзопланет, які розташовані на відстанях до ста світлових років від Сонця і володіють магнітним полем.

Центральне телебачення Китаю (CCTV) повідомило, що на даний момент FAST виявив і ідентифікував 99 швидко обертових нейтронних зірок, відомих як пульсари.

 

«У процесі спостереження за сигналами від небесних тіл ми також збираємо сигнали, які можуть виходити від позаземних цивілізацій», — зазначив Чжу Мін, директор відділу наукових спостережень і даних оперативно-технологічному центрі FAST. «Однак це величезна робота, оскільки більшість сигналів, які ми чуємо, точніше 99% з них, це різні шуми».

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button