Фото

Величезна карстова діра в Мексиці поглинула будинок і продовжує зростати

Провал з’явився понад два тижні тому в полі мексиканського штату Пуебла, і відтоді повільно, але вірно зростає. До п’ятниці будинок виявився на краю воронки, а тепер його вже немає.

Hector Vivas / Getty Images

У будинку жили чоловік і дружина, а також двоє дітей, які вклали велику частину своїх заощаджень в будівництво і тільки переїхали в нову оселю. Але жити і радіти не вийшло. Але уряд штату заявив, що «муніципалітет надасть сім’ї нову ділянку землі і оплатить будівництво будинку».

Зростанню воронки сприяла дощова погода, через що площа провалу збільшилася вдвічі. Зараз ширина провалу становить 123 метрів.

Досі незрозуміло, до яких розмірів може вирости провал. Навколо нього знаходяться і інші будови, а також дороги. Немає також і плану того, як зупинити провал грунту. А попереду літній сезон дощів.

Незрозумілі і причини виникнення провалу. Національне управління цивільної оборони Мексики звинувачує у всьому підземні річки, а жителі нарікають на забори води місцевими заводами.

Поки ж на провалі робляться гроші. Хтось надає послуги туристам, що приїжджають сюди, хтось вже написав пісню і зробив кліп, який зібрав 150 000 переглядів на Youtube, а місцева пекарня почала продавати хліб у вигляді провалу.

Hector Vivas / Getty Images

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button