Наука

Психічне здоров’я жінок в більшій мірі залежать від дієти, ніж у чоловіків

Американські вчені встановили, що між вживанням нездорової їжі і психічним здоров’ям у жінок існує взаємозв’язок. Принаймні, в зрілому віці.

Робота опублікована в Journal of Personalized Medicine. Вчені з Бінгемтонського університету (США) провели дослідження за участю чоловіків і жінок у віці 30 років і старше. Результати показали, що психічне здоров’я жінок більшою мірою пов’язане з дієтичним фактором, ніж у чоловіків.

Різні моделі харчування також корелювали з фізичним навантаженням, яке виконували люди. Між дієтичними пристрастями в сукупності з фізичними вправами й виявили зв’язок з психологічним благополуччям. Однак у жінок ця кореляція виявилася помітнішою, ніж у чоловіків: нездорова дієта позначалася на їх психологічному здоров’ї сильніше.

Тому вчені прийшли до висновку, що правильне харчування і здорові фізичні навантаження можуть скорегувати певні психологічні проблеми у прекрасної статі в зрілому віці.

Вони порадили жінкам відмовитися від фастфуду, ні в якому разі не пропускати сніданок, не вживати їжу з високим гіпоглікемічним індексом (перш за все вироби з білої муки, картопля, цукор, білий рис, кукурудзу), замінивши її на фрукти (виключаючи виноград), бобові, зелені овочі, гриби. А ще не забувати про здорове фізичне навантаження.

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button