Поради

«Верба Медікал»: якісне лікування дерматологічних та проктологічних захворювань у Сумах

Нетипові зміни на шкірі можуть свідчити про розвиток якось захворювання. Встановити правильну причину та підібрати дієвий комплекс заходів щодо її усунення може лише спеціаліст. Дерматолог Суми у клініці «Верба Медікал» користується сучасним діагностувальним обладнанням, тому швидко та точно поставить пацієнту діагноз. 

Коли потрібно звертатися до дерматолога

Найбільшим органом людського організму є шкіра, тож вона також може хворіти. Різноманітні висипання, зміни кольору, свербіж не належать до косметичних проблем, а можуть свідчити про розвиток небезпечних захворювань, які потрібно негайно лікувати. Записатися до дерматолога потрібно, якщо людина помічає такі зміни на шкірі:

  • збільшення розміру родимок, поява нових родимок, виникнення папілом;
  • різні висипання на шкірі: великі прищі, підшкірні прищі, «кропивниця» тощо;
  • набряки невідомого походження, які супроводжуються сильним свербінням;
  • ерозії, поява гнійних виділень, що може свідчити про виникнення інфекційного захворювання шкіри. 

До лікаря потрібно звертатися, коли у людини загострюються вже існуючі проблеми зі шкірою: псоріаз, екзема, червоний лишай тощо. 

Проктологічні проблеми, які не можна іґнорувати

Проктологічні захворювання належать до неприємних, таких, про які не говорять. Проте це не означає, що людина повинна терпіти біль та фізичні незручності. Проктологія Суми допоможе встановити причину хвороби. Лікарі клініки — професіонали у своїй справі. Вони використовують сучасне обладнання для проведення діагностики. 

Часто люди бояться проходити огляд у проктолога, мотивуючи це неприємною процедурою та страхом болю. Проте потрібно пам’ятати, що для лікарів не буває незручних ситуацій. Больові відчуття під час первинного огляду можуть виникати, коли пацієнт звертається з загостреною формою хвороби. Під час огляду проктолог використовує місцеве знеболювальне (у вигляді гелю). 

Багато пацієнтів терплять біль та незручності роками, проте це лише затягує лікування: хвороба не може минути сама по собі. До лікаря потрібно записатися, якщо є один із цих симптомів:

  • свербіння у задньому проході;
  • біль, кровотеча під час походу в туалет;
  • наявність крові під час дефекації;
  • часті позиви до випорожнення;
  • незвичний колір калових мас, наявність слизу;
  • важкість в області кишківника, метеоризм. 

Такі зміни в організмі вказують на розвиток різних захворювань — від запалення у кишечнику до розвитку онкологічних новоутворень. Чим швидше пацієнт звертається за допомогою після появи симптомів, тим легше вилікувати хворобу. 

Як потрібно підготуватися до візиту до проктолога

Щоб підготуватися до огляду проктолога, можна використовувати різні методи, які є однаково дієвими. Найчастіше пацієнти застосовують очисні клізми. Можна зробити одну очисну клізму ввечері та ще одну зранку. Останню клізму потрібно виконувати не пізніше, ніж за три години до візиту у лікарню. 

Якщо з певних причин людина не може застосувати звичні клізми, то можна використати одноразову мікроклізму. Проктолог Сумы рекомендує поставити клізму «Енема». Важливо керуватися інструкцією. Ще одним методом підготовки до огляду стануть проносні препарати. Їх можна пити до 18.00 напередодні прийому. Вагітним жінкам можна не виконувати такі процедури. 

Перш за все лікар проводить пальцеве обстеження прямої кишки. За потреби використовується аноскопія — за допомогою апарата відбувається обстеження прямої кишки на декілька сантиметрів. «Верба Медікал» використовує ректороманоскопію (повний огляд всіх відділів прямої кишки). Після діагностичних заходів проктолог підбирає комплекс лікування. 

Записатися на огляд до проктолога можна на сайті клініки та за контактними номерами телефонів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button