Поради

Вхідні двері для дому: поради щодо вибору

Вхідні двері повинні бути не тільки ефектними зовні, хоч це і дуже важливий критерій вибору, але і теплими, надійними, довговічними. В даний час в спеціалізованих магазинах є широкий асортимент різних полотен. Якісні моделі за доступною ціною представлені тут dveri-pol.com/dveri-vhodnie/v-dom в каталозі. Але, як вибрати з цього різноманіття дійсно підходящий варіант?

Матеріали для виготовлення дверей і їх якості

Плануючи покупку вхідних дверей для будинку, необхідно в першу чергу визначитися – з якого матеріалу вони будуть зроблені. Сьогодні виробники даних виробів використовують для виготовлення наступні матеріали:

• деревина;
• метал;
• металопластик.

Класичний варіант – дерев’яні вхідні двері, що мають чудовий зовнішній вигляд, але поступається виробам з інших матеріалів за експлуатаційними характеристиками. Вони не забезпечують хорошу безпеку, оскільки легко піддаються злому, володіють недостатніми якостями вологостійкості і пожежної безпеки. Більш затребуваними зараз є двері з металу, зокрема, зі сталі, які не деформуються внаслідок температурних перепадів, оснащуються протизламними механізмами. Для забезпечення гарної теплоізоляції між двома металевими полотнами укладають утеплювач. При покупці сталевого короба варто уточнити теплоізоляційні властивості виробу і звернути увагу на зовнішній вигляд.

Металопластикові двері є хорошою альтернативою металевим. Вони володіють численними плюсами, але сталевих дверей поступаються з безпеки. Теплоізоляційні якості у таких полотен найвищі, та й зовнішній вигляд цілком радує.

Що ще потрібно врахувати при виборі

Перш ніж зробити покупку, необхідно врахувати всі важливі параметри:

  • каркас полотна повинен бути виготовлений з міцного, стійкого до несприятливих зовнішніх факторів матеріалу;
  • двері зі сталі дуже важкі, що призводить до швидкого зносу петель і створення інерції при відкритті і закритті;
  • чим вище товщина зовнішніх листів, тим більш високі якості безпеки і звукоізоляції має виріб;
  • максимально надійною вважається конструкція з петлями і декількома антизрізами;
  • ребра жорсткості з боків полотен забезпечують додатковий захист;
  • значні навантаження витримують двері з товстостінного металу, з можливими сталевими або скляними вставками, якщо скло загартоване, стійке;
  • стійкість і надійність конструкцій визначається класами – до першого по четвертий клас відносяться стандартні двері, вище йдуть броньовані.

Для заміського будинку краще придбати двері з терморозривом. Вони забезпечать збереження тепла, не дозволять утворюватися конденсату, внаслідок перепадів температури. Терморозрив являє собою прошарок між зовнішнім і внутрішнім полотнами і утеплювачем. Найчастіше, використовуються полімерні матеріали.

При виборі вхідних дверей в квартиру необхідно звернути увагу на шумоізоляційні якості. Так, хорошою звукоізоляцією володіють конструкції зі спеціальними контурами ущільнення, наповнювачами, які розміщуються не тільки уздовж полотен, але і по периметру короба. Товщина дверей і герметичність безпосередньо впливає на її звукоізоляційні характеристики.

Вхідні двері повинні підходити до інтер’єру квартири або будинку. Скандинавський стиль відмінно доповнить полотно світлого відтінку, а інтер’єр в лофт або хай-тек – металева, масивна або хромована конструкція, яка може бути прикрашена додатковими, грубими деталями. Дерев’яні двері буде чудово виглядати в інтер’єрному стилі кантрі або класицизмі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments