Поради

Вибираємо іграшкову машинку для хлопчика

Машинка – одна з найбільш улюблених іграшок у будь-якого хлопчика. При покупці книг або пазлів для свого чада батьки розмірковують, наскільки подарунок підійде «за віком». І це природно, адже рівень розвитку дитини повинен бути достатнім для реалізації всіх можливостей іграшки. Трохи інша ситуація спостерігається, коли http://eurotoy.com.ua/: зазвичай орієнтирами служать тільки модель і ціна. Такий вибір виправданий, але моделі машинок теж повинні відповідати віку хлопчика. Коротко розглянемо, як правильно їх підбирати, щоб іграшка не набридлі дитині.

igrushe4ny-avtomobil

 

Від восьми місяців до двох років – знайомимося зі світом

Якщо дитина навчилася сидіти, вже можна купити йому першу машинку. Існує 3 основних вимоги до неї:

  • володіння яскравим забарвленням (гарантовано приверне увагу дитини);
  • цілісність конструкції (хлопчик напевно спробує її розібрати, регулярно шматуючи всі її вузли);
  • повна відсутність дрібних деталей (не варто забувати, що природний для малюка спосіб пізнання світу – спробувати будь-який предмет на смак).

Машинка може допомогти дитині навчитися ходити (діти часто рухаються за іграшкою, спираючись на неї).

Від двох до трьох років – блискавка маквін та інші герої

Діткам цього віку напевно подобається мультфільм «Тачки», так що модель головного героя малюка явно потішить. Часто малюки починають колекціонувати персонажів з цієї мультиплікаційної стрічки. Крім того, дитина поступово буде втрачати інтерес до «безликих» моделей, все більше тяжіючи до «сюжетності». Швидше за все, його притягнуть наступні машинки:

  • самоскид;
  • бетономішалка;
  • пожежна або поліцейська машина.

Від трьох до чотирьох років

У цьому віці малюк зазвичай володіє цілим автопарком. Має сенс придбати йому іграшковий набір автослюсаря, гараж або гірку-серпантин. Вибиираючи на подарунок своїй дитині машинки купити намагайтеся моделі, які розбираються, мають відкриваючий багажник і знімаючі колеса.

Від чотирьох до п’яти років

Чотирирічний малюк вже може стати власником радіокрованої машинки. Така іграшка буде прекрасно розвивати координацію рухів і просторові уявлення.

Дитина після п’яти років

Чим доросліша дитина, тим складніше можуть бути запропоновані йому моделі конструкторів і машин. Можна навчити хлопчика створенню з деталей різних конструкторів своєї моделі, незвичайної та індивідуальної. Крім того, саме після п’яти років багато батьків дозволяють своїм дітям деякий час проводити за комп’ютером. Так що цікава комп’ютерна гра з машинками теж може сподобатися вашому чаду.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button