Різні цікавинки

Вибираємо лічильник банкнот

fegtbnghhty_250Лічильник банкнот являє собою http://foroffice.com.ua/. Існує два різновиди механізму грошового перерахування: вакуумний або шпиндельний і роликово-фрикційний.

Одним з головних принципів шпиндельних лічильників купюр є здатність перерахунку грошей по корінцах банкнот в пачках. За допомогою таких лічильників можна без намаги перерахувати пачки різних паперів, а також обандеролену пакувальною стрічкою, пачку купюр. Такі моделі застосовуються виключно в банках, для перерахунку обандеролених грошових пачок, а також лотерейних квитків, цінних паперів та квитанцій. Через відсутність функції детекції при перерахунку, а також неможливості перерахувати глянцеві або щільні поверхні паперу, дана група не користується великою популярністю в загальному сегменті рахункових машинок для грошей.

Тому близько 95% ринку обладнання для перерахунку банкнот займають машинки, оснащені ролико-фрикційним механізмом. Принцип їх роботи простий. Корінець банкнот поміщають в подавальну кишеню. Спеціальні ролики чіпляють купюру і переміщають її в тракт, де її «переглядає» цілий ряд оптичних датчиків. Далі, машинка, по черзі, купюру за купюрою, укладає в подавальню кишеню з одночасним відображенням на екрані всього процесу і кінцевого результату роботи.

Залежно від функціональних особливостей, можливостей механізму і вузлових конструкцій розрізняють декілька типів лічильників з ролико-фрикційним механізмом.

Найпростіша, портативна модель може працювати автономно від поширених елементів живлення, наприклад, прикурювача в автомобілі. Компактна, в першу чергу, вона легко поміститься в перчаточному відсіку авто або діловому портфелі. При цьому завдяки спеціальному механізму портативний лічильник перерахує не тільки готівку, але і листівки, цінники, квитанції та бланки. Правда, тут існує обмеження по щільності.

Лічильники банкнот офісного класу можуть працювати не більше 8 годин на добу з переривом. Як правило, вони оснащуються вертикальною кишенею для подачі грошових коштів. Через те, що банкноти захоплюють ролики зверху, в процесі неможливо докласти купюри. Прилади з вертикальним завантаженням мають більш просту конструкцію механізмів і вузлів, ніж моделі з горизонтальним завантаженням, але і ціна на них більш демократична.

Апарати банківського класу просто необхідні, коли оборот готівки має щоденний і щохвилинний характер. Вони можуть працювати до 12 до 18 годин, здійснюючи в процесі перерахунку перевірку автентичності купюр за основними ознаками. Як правило, механізми та вузли таких моделей зроблені з якісних зносостійких матеріалів, що позитивно впливає на їх довговічність.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button