Різні цікавинки

Будівництво каркасних котеджів і термодім. Сучасні технології.

У наш час, за рахунок стрімкого розвитку будівельних технологій та розробки нових будівельних матеріалів, доступно широке розмаїття методик зведення котеджів.

Замовник, на свій розсуд і виходячи з функціонального призначення споруди, а також маючи http://zap-dom.ru/ на руках, може віддати перевагу будівництву термобудинка, спорудити житло із застосуванням каркасних технологій, побудувати котедж зі звичайної цегли або звести еко-будинок з дерева.

Давайте детально розглянемо найбільш популярні способи будівництва сучасних будинків.

Спорудження енергоефективного теплого будинку: термодім

Індивідуальне будівництво будинків надає можливість зводити будівлі з досить високими теплозберігаючими характеристиками. Під цим поняттям мається на увазі застосування методики під назвою «Термодім».

foto_cikavosti_17.10.2014-08-01_resized

Технологічні аспекти будівництва термобудинків

Технологія передбачає застосування блоків спеціальної опалубки з пінопласту, які заповнюються бетоном. У підсумку монолітні конструкції набувають необхідної конфігурації. Після заповнення їх спеціальною сумішшю створюється стіна з досить високими коефіцієнтами тепло-, звуко-і гідроізоляції.

Теплоізоляція перебуває з зовнішньої сторони стіни, всередині – залізобетон. Завдяки застосуванню технології будівництва термобудинку споруду з низькою теплопровідністю можна звести за один технологічний цикл.

Оздоблення фасаду

Будівлі такого типу можуть бути представлені з широким спектром оздоблювальних робіт: облицювальні брикети, сайдинг, штукатурка та фарбування. І це далеко не весь перелік оздоблювальних матеріалів, які використовують при будівництві теплих будинків.

Усередині термобудинків практикують обробку керамічною плиткою, штукатуркою, гіпсокартоном та іншими будівельними матеріалами.

Для спорудження двоповерхового котеджу по технології термобудинку вам буде потрібно близько місяця. Поряд з блоками можна одночасно облаштовувати труби, проводку та інші інженерні комунікації. Таким чином, тривалість будівельних робіт скорочується, а комунікації прослужать ще багато років, не потребуючи ремонту.

Найшвидші способи будівництва будинків: каркасні будинки

foto_cikavosti_17.10.2014-08_resized

За рахунок використання каркасного методу можна звести будівлю всього за 2-4 тижні. За цей період часу закладають фундамент, встановлюють каркас, споруджують підлоги і стіни. В якості фундаменту для таких котеджів часто застосовують палі, які встановлюють під плетучі вузли каркаса.

Будівництво каркасних котеджів. Технологія

Металеву основу виготовляють за допомогою комплексної системи, використовують швелера, спеціальні стрижні і труби. Завдяки такій технології спорудження сприятливо переносить вітрові навантаження. Для створення дерев’яної основи монтують несучі, кутові і рядові стійки.

Стіни будинків, споруджених із застосуванням каркасного методу, найчастіше обшивають сендвіч-панелями, до складу яких входить деревина, ОСБ, гіпсокартон або інші матеріали, всередині міститься утеплювач. Для лицьової обробки фасаду застосовуються всілякі будматеріали, такі ж, як і при будь-якому іншому типі будівництва будинків.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button