Різне

Мотокоса

Все частіше у наш час можна помітити біля приватних будинків і на присадибних ділянках красиві доглянуті газони. Для того, щоб отримати подібний рівний смарагдовий майданчик, необхідно вкласти немало праці і мати під рукою спеціальні інструменти для регулярної стрижки трави.

Для проведення цих робіт фахівцями і були придумані мотокоси. Головним завданням мотокоси є скошування жорсткої трави у великому об’ємі. Також їм під силу впоратися з лозою і навіть кущами. Для цього варто обирати якісні мотокоси, як вот від виробника Stiga.

Конструкція:

Мотокоса є переносним апаратом, що складається з таких елементів як двигун, штанга і голівка косарки. Механізм досить простий: в штанзі коси знаходиться приводний вал, за допомогою якого двигуном і приводить в рух голівку косарки або ніж.

Голівкою косарки називають котушку з поліамідною струною. Така голівка з легкістю зрізує свіжу траву, але при цьому абсолютно безпечна для дерев і кущів. Пластиковий ніж легко впорається з функціями голівки косарки, а також допоможе зрізувати жорстку траву. Металевим ножем ви зможете зрізувати практично все, що трапиться на вашому шляху. Він запросто впорається з кущами, багаторічною травою і навіть молодими деревами.

Основні функції:

1. Повний викіс дикорослого бур’яну. На допомогу тут прийде потужний двигун, а також правильний підбір різального інструменту.

2. Стрижка газону. Якщо звичайно ви не є власником рівної як стіл для більярда ділянки, тоді на ньому неодмінно ростуть дерева, знаходяться клумби і є присутніми кущі. І тут мотокоса стане мало не єдиним засобом, здатним допомогти рівно і акуратно постригти газон навіть у важкодоступних місцях.

3. Додаткові функції. Багато сучасних моделей мотокоси оснащені додатковими насадками, такими як кроморезы і мотоножиці, грунтова фреза і высоторез. З їх допомогою можна рівняти клумби, стригти кущі, обрізувати дерева, а також боротися з бур’янами на рівні їх кореневої системи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button