Поради

Вибираємо між дерев’яними та пластиковими вікнами

Часто можна почути від людей, що міняють свої вікна, запитання: «Які вибрати вікна?». Вони хочуть купити найкращий варіант і за гарною ціною. Здається найпростіше, довідатися які з них найкращі і придбати результат. Та ось тільки забувають, що вікна не томатний сік, для покупки якого необхідно знати тільки два чинника: виробник і назва.

 

Який повинен бути віконний профіль

Спочатку не потрібно нікуди дзвонити, а намітити, який ПВХ профіль для вікон вам необхідний. Якщо говорити по-простому, то профіль – це “пластмаса” вашого вікна. З нього роблять віконну коробку, імпости і стулки. Тобто віконний профіль являє каркасну основу, призначену для вставки скла. В даний час, ринок переповнений п’яти десятками різних профільних систем різних виробників.

При виборі профілю особливу увагу варто звернути на його ширину, яка при економному виготовленні складе 46 мм., а при дорогому – 104 мм. І чим ширина більша, тим теплоізоляційні властивості вікна кращі, а це означає, що в кімнаті буде тепліше взимку. Ще на показник теплоізоляції впливає кількість віконних камер. Найкращою теплоізоляцією вважається профіль шириною 104 мм. Але ціна у нього просто величезна.

У прийнятті рішення при виборі вікна, варто відштовхуватися від оптимального відношення якості та ціни. У нашому випадку – це профіль з шириною 70 мм. і п’ятьма віконними камерами. У цьому випадку ви отримаєте утеплений профіль за прийнятною ціною.

При виборі фірми виробника, оперуйте своїми особистими уподобаннями до вподобаного вам бренду. Звертати слід увагу на час перебування торгової марки віконного профілю на ринку і місце його виготовлення. Перший показник визначає надійність вашого вибору, а другий якість виготовлення профілю. Тому те, що виготовляється Європою, вважається еталоном якості. Тому саме http://www.standartvikna.com.ua/ – це буде ваш найкращий вибір!

Віконна “кухня”

Отже, з віконними профілями ми розібралися. Припустимо, ви вибрали п’ятикамерний профіль, з шириною 70 мм. Після цього необхідно визначиться з фірмою, яка буде встановлювати вам нові вікна.

Порада тут одна – відсікати всіх дилерів. Це допоможе уникнути вам безліч проблем. Вам необхідно купувати вікна у “першоджерела”, а не у ланцюжка непотрібних дилерів. Плюсом в цьому випадку є те, що ціна буде мінімальною. І забезпечувати якість виробництва, буде виробник, а не “збіговисько” дилерів.

Другий крок у виборі фірми – перевірити її на надійність. Якщо зв’язатися, із щойно відкритою компанією, то існує ймовірність ризику залишитися взагалі без вікон і оплачених вами грошей.

Щоб правильно вибрати віконну компанію, ви повинні дізнатися марку фурнітури, яку використовує фірма. У більшості випадків назви фурнітури і компанії збігаються, але бувають і винятки. Вони відносяться до дешевих виробників з неякісною віконною фурнітурою. Звичайно ж, якщо ви задалися питанням, які вибрати вікна, щоб потім не шкодувати? І якщо ваша мета підшукати щось дешеве, наприклад, для встановлення вікон в нежитлових кімнатах, тоді виробник з економною фурнітурою, вам підійде однозначно.

Також при виборі компанії по установці вікон бажано ознайомитися з відгуками в Інтернеті. При цьому не варто читати відгуки на сайті самої фірми, так як офіційний сайт завжди прикрашає дійсність, заради рекламних цілей.

Вибір склопакета

Щоб правильно підібрати склопакет, необхідно розглянути вигоду, яку ви хочете придбати від установки вікон. У більшості випадків це:

  • світло;
  • тепло;
  • тиша.

Вам необхідно визначиться з важливістю цих критеріїв, конкретно для вашої ситуації.

Наприклад, якщо для вас панує тиша, то вам підійдуть двокамерні склопакети з зовнішнім ламінованим склом (“триплексом”). Він здатний ефективно гасити звукові хвилі. Правда і коштує він в два, три рази дорожче, але “гра коштує свічок”, забезпечивши вам тишу в приміщенні.

Можливий і більш економний варіант із застосуванням зовнішнього потовщенного скла 6 мм. Завдяки цьому ви знизите показник резонансу, а значить і шуму в кімнаті.

Якщо важливий для вас показник “тепла”, тоді вам допоможе енергозберігаючий склопакет. Роблять такі вікна, як і прості, але із заміною одного з скла в склопакеті на І-скло. Це скло забезпечує підвищення температури поверхні скла на десять градусів. Також воно відображає тепло, що надходить від батареї назад в кімнату. А тепло влітку від сонця – назад на вулицю.

Щоб підвищити світлову пропускну спроможність своїх вікон, необхідно:

  • створити якомога менші відкриваючі частини, які “з’їдають” світловий простір і в 2-а рази більше “глухих” площин;
  • не встановлювати москітну сітку;
  • вибирати склопакети з однією камерою, зменшуючи цим кількість скла.

16-11-15-foto-600x400-1 (2)

Євровікна з дерева, як вибрати

Вікна з дерева створюють затишок і достаток, витікаючий з найбільш “схованок природи”. До переваг таких вікон відносять їх:

  • високі естетичні якості;
  • підвищені зберігаючі тепло властивості;
  • підтримка рівня вологості;
  • екологічну чистоту і хорошу пропускну здатність матеріалу.

Але євровікна з дерева схильні до деформації, уникнути якої, змогли, застосувавши багатошаровий клеєний брус. Вибирати матеріал виготовлення дерев’яного вікно варто з таких порід дерев як: сосна, дуб, бук або каштан.

Вибір “габаритів”

Як вибрати розмір вікна, при цьому враховуючи всі нюанси і не помилитися? Головним у цій справі вважається “концентрація” освітленості приміщення. Вона буде достатньою, коли ширина вікон знаходиться в межах 55-99 відсотків від ширини кімнати. Якщо звірятися з будівельними нормативами, то мінімальні показники освітленості становлять не менше 10-12.5% від сумарної площі поверхні приміщення.

Якщо біля вікна правильно підібрана пропорція, тоді воно відмінно “вливається” в інтер’єр кімнати, роблячи його приємним і естетичним. Непродуманість розмірів призводить до незручностей, наприклад, при відкритті, коли вони можуть далеко висуватися всередину кімнати.

Існує оптимальний стандарт, що знаходиться в межах 80 на 130, пропорційно впливає на естетику і зручності застосування вікон.

Висновок!

І наостанок найголовніший відповідь на питання як вибирати вікна, полягає у з’ясуванні ваших бажань. Що бажаєте бачити в кінцевому результаті – то і застосовуйте. І нехай ваші мрії, знайдуть реальне втілення, у вікнах вашої мрії!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button