Поради

Майже дорослі: найкращі підручники для самостійних четвертокласників

4 клас — дуже відповідальний етап навчання. В цей передпубертатний період відбувається переосмислення цінностей, сприйняття себе як особистості. Дитина поступово відділяється (в психологічному плані) від батьків, стає більш самостійною. Важливо не пропустити цей час і використати ці природні особливості розвитку для формування відповідального самостійного ставлення до навчання. І допоможуть в цьому підручники для 4 класу НУШ.

Книги для вдумливого самостійного навчання

В початкових класах батьки допомагають малечі з домашніми завданнями. І це правильно. Адже маленький школяр ще не в змозі самостійно організувати навчання вдома. Але допомагати потрібно правильно, так, щоб з часом виробити в дитини навичку навчатися самостійно:

  1. Впишіть виконання домашніх завдань в розпорядок дня і слідкуйте за його дотриманням.
  2. Під час роботи над вправами давайте малюку час на самостійне рішення, допомагайте тільки при крайній потребі.
  3. Поступово привчайте дитину вчитися самостійно: залишайте її наодинці, перевіряйте вже готову роботу.

Підручники для 4 класу розроблені з урахуванням необхідності переходу на більш самостійне здобуття знань. Різноманітні завдання — спочатку репродуктивні, а далі творчі — сприяють засвоєнню знань та використанню їх у практичній діяльності. Великий вибір навчальної літератури для початкової школи і не тільки є в інтернет-магазині «Навчальна книга. Богдан».

Як заохотити дитину вчитися самостійно

Пропонуємо кілька лайфхаків, як використати підручники (4 клас) для організації самостійної роботи четвертокласників над підготовкою домашніх завдань:

  1. Зверніть увагу вашого школяра на питання для перевірки прочитаного, які розміщують в кінці оповідання чи пізнавального тексту. Нехай після прочитання малюк спробує відповісти на них. Якщо на деякі відповісти важко, значить, треба прочитати ще раз, але вибірково: шукаючи відповідь на дане питання.
  2. При підготовці завдань з математики і української мови також можна користуватися готовими відповідями, розміщеними в кінці книжки, — для звірки результатів. Навчіть дитину самостійно визначати правильність виконаного завдання замість того, щоб постійно кликати когось з батьків з словами: «Подивися, чи добре зроблено?».
  3. Привчіть свого нащадка використовувати теоретичну частину для повторення вивченого в класі перед тим, як починати письмову роботу. Робіть це доброзичливо, хваліть за кожен найменший успіх.

Відучайте дитину від свого супроводу поступово, розробіть систему заохочень за кожне самостійно виконане домашнє завдання.

Де купити підручники для 4 класу НУШ

Навчальна література від одного з кращих видавництв України — НК Богдан — давно користується заслуженою повагою у вчителів та учнів. В інтернет-магазині підприємства великий вибір книг для школи, які пройшли двоетапний відбір МОН та апробацію  у школах:

  1. «Математика», автор Будна Наталя Олександрівна. Посібник містить різноманітні завдання, орієнтовані на розвиток логічного мислення, просторових уявлень, обчислювальних навичок школярів.
  2. «Українська мова та читання» Варзацької Лариси Олександрівни відповідає типовим освітнім програмам, посібник чудово ілюстрований, укомплектований різножанровим матеріалом для читання та вправами для розвитку граматичних, орфографічних, лексичних вмінь та навичок.
  3. «Мистецтво» Кондратової Людмили Григорівни — книга для інтегрованого курсу образотворчого мистецтва та музичного мистецтва. Творчі завдання та мистецькі ігри допоможуть розвинути таланти юних здобувачів освіти.

В онлайн-магазині НК Богдан (https://bohdan-books.com/catalog/3238/) є книги для 4 класу,  робочі зошити,  дидактичний та методичний матеріал для вчителів. Постійно діють акції та спеціальні пропозиції, які дозволяють купити якісні посібники за вигідною ціною.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button