Здоров'я

Фахівці назвали професії, які сприяють появі ожиріння

Спосіб життя кожної людини пов’язаний з її станом здоров’я. Медики впевнені, що комплекція хлопців і дівчат залежить від їх професії і роду діяльності.

926f762d852b9a6ca6df1cfb94397803

Для підтвердження цієї гіпотези фахівці реалізували цікавий експеримент. У процесі здійснення спостережень лікарям вдалося з’ясувати, що всіх людей можна розподілити на 2 категорії. Перша група індивідуумів скидає вагу дуже швидко, а друга – не має настільки високиі темпи. Крім того, учасники з другої категорії можуть накопичити ще більше зайвих кілограмів.

Після задіяння 3700 респондентів, дослідники і автори дослідів довели, що ожиріння безпосередньо залежить від професії людини. Виявилося, що ожиріння частіше всього зустрічається у інженерів і вчителів у школах, а також вищих навчальних закладах. При цьому, прості співробітники компаній можуть і не знати про наявність проблеми. Багато добровольців заявили, що зростання жирових відкладень пов’язане з сидячим способом життя. Більше 20% учасників проектів вважають, що ожиріння виникає через стресові ситуацій.

Інші респонденти вважають неправильне харчування, нерегулярний прийом їжі головний чинник, що впливає на виникнення проблем з вагою.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button