Різне

Видавництво на столі

foto_cikavosti_04.10.2014-03_resizedПринтер в комплексі з комп”ютером – це “настільне видавництво”, без якого вже давно не обходиться жоден офіс. Принтери також давно “поселились” в приватних помешканнях та принесли в них можливість кольорового фотодруку. Все це давно не дивина, і зараз виробники змагаються лише за все нові і нові сервісні можливості “домашніх друкарень”.

Одним з кількох світових електронних гігантів, що випускають в тому числі і принтери, є фірма Canon, яка відома як розробник прецизійної фото- та електронної техніки. Фотоапарати та принтери цієї фірми відзначаються інноваційним дизайном та блискучою якістю відтворення дійсності, що нас оточує.

Лінійка принтерів та мультифункційних упорядковувачів (МФУ, що поєднують в одному пристрої принтер, сканер, факс тощо) від Canon дуже велика, і відповідає вимогам будь-якої сфери застосування. Тут є і швидкодіючі мультифункційні комплекси для великих офісів або прінт-шопів, що спеціалізуються на оперативному друкові – і малогабаритні принтери з бездротовим підключенням для сімейного використання.

Як будь-який флагман науково-технічного прогресу, Canon постійно приймає участь у “гонці лідерів” за свою долю ринку, де чільною вимогою є вимога якості друку. Їй підпорядковується все – прецизійна механіка, потужні програмні засоби обробки зображення, і спеціальні змінні ємності з барвниками. Зрозуміло, що чим вища якість, тим більш складними є механіка та електроніка. І платить за все це споживач. Особливо великі витрати – на фарбу для друку, так зване “чорнило”. Проте, часто споживач хотів би платити менше. І тут йому на допомогу приходять інші виробники і розробники, зокрема так званих систем СНПЧ, або “систем неперервної подачі чорнила”, які дозволяють знизити собівартість друку іноді в десятки разів!

Що ж таке СНПЧ? Системи неперервної подачі чорнила – це пристрої від сторонніх виробників, які використовуються з невеликими офісними або навіть побутовмими принтерами, і замість “рідного” картриджа дозволяють під”єднати пластиковими трубками ємності з чорнилом більшого об”єму, а також використати чорнило (тобто розчин фарби для друку), розроблене як заміна “оригінальному”. Відомо, що більшість виробників струминних принтерів постачають чорнила найчастіше в одноразових пластикових ємностях, які називаються картриджами. Коштують вони недешево. Саме тому як дешева альтернатива до картриджів з”явились СНПЧ.

Але зменшенням витрат споживача на друк користь від СНПЧ не обмежується. Варто сказати про те, що навколишнє середовище не забруднюється сотнями викинутих картриджів, росте продуктивність принтера, зменшується ризик його пошкодження при частих замінах картриджів, стає можливим друк великих об”ємів без ризику зупинки із-за того, що закінчилося чорнило. Налагоджена система друку з СНПЧ, що використовує якісні чорнила, практично не поступається якістю друку, коли використовуються оригінальні картриджі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button